2018 m. spalio 27 d., šeštadienis

Tautinių šokių festivalis "Draugų būryje"

"Draugų būryje" - taip vadinosi XIX - asis tautinių šokių festivalis spalio 25-ąją sukvietęs šokėjus iš visos Lietuvos į Marijampolės kultūros centrą. Raudondvario kultūros centro šokių kolektyvas "Vėjo malūnėlis", Alytaus jaunimo centro šokių studija "Rūta", Mažeikių choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija "Kauškutis", Vilniaus raj. Riešės gimnazijos šokių kolektyvas "Sūkurėlis", Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos tautinės muzikos ir šokių ansamblis "Ratilėlis", Kauno Prano Mašioto pradinės mokyklos šokių kolektyvas "Trepsiukas" ir Marijampolės meno mokyklos šokių studija "Javonėlis" šoko, šėlo ir dovanojo gerą nuotaiką visiems susirinkusiems.
"Įvairių regionų tautinis šokis - tai dovana Marijampolės Kultūros sostinei", - pasidžiaugė festivalio globėja Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė.
Dėkojame Marijampolės meno mokyklos "Javonėlis" šokėjams ir vadovėms Alinai, Dainai, Kristinai, koncertmeisteriams Raimondai, Ritai ir Petrui už didelį darbą organizuojant šią šokių šventę.
Festivalį "Draugų būryje" rėmė Marijampolės kultūros centras ir UAB "Mantinga".Komentarų nėra:

Rašyti komentarą